Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Paket içeriğindeki hizmetler için ödeyeceğim miktar dışında Türkiye’de benden ayrıca para istenir mi?

Paket çerçevesinde alacağınız hizmet için eğer belirlenmiş toplam kesin fiyat size söylendiyse  bu tutar dışında sizden ayrı bir ödeme talep edilmeyecektir.

Ancak istisnai hallerde; Uzaktan hastalığın doğası gereği belirlenemeyen tedavi süresi, tedavi şekli ve yapılacak işlem sayısı nedeniyle toplam kesin fiyat belirlenmemiş ise sağlık hizmetlerinde kesin ödeme tutarı hasta’nın bizzat hastaneye başvurusu sonrasında netleşir.

Tarafınızca verilecek  ödeme satın almış olduğunuz  paket kapsamındaki sağlık hizmetini, rehbelik, danışmanlık, konaklama, seyahat sağlık sigortası ve şehir içi vip transfer hizmetlerini kapsamaktadır. Sağlık hizmetinin fiyatı  kesin belirlenmemiş ise vereceğiniz ilk ödeme sağlık hizmeti dışındaki diğer rehbelik, danışmanlık, konaklama, seyahat sağlık sigortası ve şehir içi vip transfer hizmetlerini kapsamaktadır

Bunun dışında kalan boş zamanınızı değerlendirmek amacıyla turistik gezi turları , etkinlik, akşam eğlenceleri, yat turları vb talepleriniz durumunda seçtiğiniz paket’in kapsamı dışında olup  ek masraf tanımına girmekte olacaktır. Ama ajansımız bu konuda size rehberlik etmekten geri durmayıp bu masraflar için  sizinle ayrıca konuşup en uygun fiyat teklifleri sunacaktır. 

Almak istediğim sağlık hizmeti ile ilgili kesin fiyat bilgisi belirlenmediyse neticede ne ile karşılaşabilirim ?

Uzaktan hastalığın doğası gereği belirlenemeyen tedavi süresi, tedavi şekli ve yapılacak işlem sayısı nedeniyle toplam kesin fiyat belirlenmemiş sağlık hizmetlerinde (onkolojik cerrahi veya onkolojik kemoterapi/radyoterapi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, infertilite, yoğun bakım, palyatif bakım vb. tedaviler gibi) kesin ödeme tutarı hasta’nın bizzat hastaneye başvurusunda netleşir. Hastanelerin tedavi maliyetleri farklılık göstermekle beraber, işbirliği yaptığımız partnerlerimiz işlemin maliyeti işlemin mahiyetinden çok daha fazla, uçuk bir fiyat yaklaşımını göstermeyecek olup  sizi bu konuda mağdur etmeyecektir. Çünkü hem biz hem partnerlerimiz tıp ve evrensel etik değerlerden ayrılmadan çalışmayı prensib eden kuruluşlarız.

Havalimanında beni kim karşılayacak ?

Havaalanında sizi en az bir tercüman da hazır olacak şekilde transferinizi sağlayacağımız vip araçla karşılayacağız. Sizi havaalanından alıp önceden  tarafınızca seçimi yapılan otele götürüp giriş işlemlerini yapacağız. Varış saatinize göre ya o gün yada bir gün sonra sağlık hizmetinizi alacağınız sağlık tesisine yine tercüman eşliğinde vip aracımızla ulaşımınızı sağlıyor olacağız.

Tedavi saatleri dışındaki zamanlarımda neler  yapabilirim ?

Turistik gezi turları , etkinlik, akşam eğlenceleri, yat turları vb yada şehir içinde yapmak istediğiniz ne olursa ajansımız tarafından size rehberlik edilebilecek bu masraflar için  ayrıca konuşulup en uygun fiyat teklifleri  size sunulacaktır. Böylece zamanınızı ve nakit masraflarınızı en uygun şekilde kullanabiliyor olacaksınız.

Hastanede refakatçi hizmeti alacak mıyım ?

Paket seçiminde tedavi almak amacıyla hastanede kaldığınız sürece yanınıza verilecek refakatçilik hizmetimiz bulunmamaktadır. Ama tek gelmeniz yada herhangi bir nedenle size hastanede kalacağınız süre boyunca eşlik etmek üzere refakatçi talebiniz varsa önceden bize bildirmeniz şartıyla tarafımızca size hastane içinde eşlik edebilecek refakatçilik hizmeti, günlük ödemesi size söylenecek meblağ karşılığında sağlanabilecektir .

Tedavi bitiminde Türkiye’de ayrıca turistik amaçlı kalmak istiyorum. Türkiye’de ayrıca kalacağım  zamanda benim için rehberlik hizmetiniz olacak mı?

Türkiye’de ayrıca kalacağınız zaman için rehberlik hizmeti alma gibi bir talebiniz varsa ajansımız buna kayıtsız kalmayacaktır. Bunun için bu yöndeki talebinizi ajansımıza iletmeniz yeterlidir. Ajansımız sizin için en iyi rehberliği yapma gayretinde olacaktır.