Neden İnnovaCare ?

Neden İnnovaCare ?
 
  • Kaliteli sağlık hizmeti bulmanızı kolaylaştırıyor, bekleme sürenizi kısaltıyor ve size en iyi tedavi yöntemlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz.

 

  • Sizi güvenilir ve sertifikalı sağlık hizmeti sağlayıcılarıyla buluşturuyoruz. Ortaklarımız uluslararası akredite kuruluşlardır. Hasta mahremiyeti birincil endişemizdir ve tüm işlemler gizli tutulup üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

  • Innovacare  personeli ile doğrudan iletişim halinde olabiliyorsunuz. Sağlık hizmeti için oluşturacağınız talepten  sonra birincil görevimiz, seçeceğiniz sağlık profesyonelinden kişiselleştirilmiş bir teklif sunuyoruz. Her fiyat teklifi, vereceğimiz danışmanlık ve rehberlik hizmeti, ayrıntılı bir tedavi planı’nın yanı sıra, konaklama için seçeceğiniz otel ödemesi, adına yapacağımız seyahat sağlık sigortası, tercümanlık hizmeti, havaalanı-otel-hastane arası vip transfer bedeli, ajansımızın hizmet komisyon bedeli dahil olup paket içerikleri karşılıklı netleştirildikten sonra, total maliyet miktarını içerir. 

 

  • Uzaktan hastalığın doğası gereği belirlenemeyen tedavi süresi, tedavi şekli ve yapılacak işlem sayısı nedeniyle total kesin paket fiyatı oluşmayacak  sağlık hizmetlerinde ise ödenecek total tutar hasta’nın bizzat hastanede tedavisi sırasında netleşir.

 

  • Seyehat sağlık sigortanızı adınıza yapmaktayız. Böylece oluşabilecek aksi durumlarda zararınız olmayacaktır.

 

  • Her şeyden önce bizler, sağlığınızı öncelikli olarak önemseyen tıp uzmanlarıyız. Uzman ellerde hasta memnuniyeti ve başarılı tedavi önceliğimizdir.