Hakkımızda

Hakkımızda


Facilitator Medical Tourism Agency ,  Türkiye resmi kurumları tarafından izin almış bu konuda yetkilendirilmiş, Türkiye merkezli Sara International Medikal turizm Limited Şirketi çatısı altında çalışan bir medikal turizm ve danışmanlık ajansıdır. Türkiye’de Sağlık turizmi hakkında yıllarca tecrübe edinmiş, hastaneler, Sağlık tesisleri, Özel muayenehanelerde çalışmış çeşitli tıp branşlarında ihtisas yapmış doktor, hemşire, teknisyen gibi sağlık çalışanlarının bir araya gelerek oluşturduğu profesyonel bir aracı kurumdur . 


Misyonumuz: Tıbbi etik ilkelerden taviz vermeden, hasta güvenliğini ön planda tutarak, uzman kadromuz  ile ülkemizde ağırlayacağımız misafirlerimiz  için en iyi tedaviyi alacak sağlık tesisi ve hekimi belirlemesini kolaylaştırmak ve hastanın ulaşımını, konaklamasını, tedavi sürecini, taburculuğunu,  gezi turlarını primer olarak organize  ederek kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.


Vizyonumuz: Danışmanlık ve rehberlik ederek modern tıbbın olanaklarından yararlandırmak adına hastalarımızı kaliteli sağlık hizmeti sunucularına,  konforlu ve kolay bir şekilde ulaştırmaktır.


Kurumsal Değerlerimiz: 

  • Hastaların İhtiyaçlarına ve sorunlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. 
  • Hastaların almak istediği sağlık hizmeti hakkında karar alma sürecini katılım, şeffaflık ve eşitlik üzerine kurarız. 
  • Kararlarımızı açık ve dürüst bir iletişimle paylaşırız.
  • Geri bildirime ve öz eleştiriye değer verir ve ilerleme fırsatları yaratırız. 
  • Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızı tanır, fikirlerine değer verir ve yeni fikirlerin üretilmesini destekleriz. 
  • Gelişebilecek olumsuz durumlarda, süreçleri ve sistemi sorgularız. 
  • Konuları mevzuat çerçevesinde, önyargısız, koşulsuz ve iyi niyetle değerlendiririz.